•  

    (+90) 541 557 57 59

  •  

    info[@]aurorayazilim.com

Hakkımızda

Aurora Yazılım İşinizin Geleceğine Işık Tutuyor

Aurora hakkında bilmeniz gereken en önemli şey firmamızın tüm web sitesi, e-ticaret yazılımları ve seo'da Edremit'ten tüm Türkiye'ye uzanan ve geleceğim en iyi web tasarım ve yazılım firmalarından bir tanesi olacağıdır. 2006 Yılından bu yana ortalama 380 müşterisi ile işinizin geleceğine ışık tutarak, gelişen teknoloji ile her teknolojinin kendine özgü tasarım ve yazılım elemanlarını kullanarak, sürekli kendini geliştiren yazılım firmasının adıdır Aurora. Aurora yazılımın önceliği her zaman kullanıcılarını ön planda tutarak onları en doğru hedef müşterilerine ulaştırmıştır.

Aurora Hakkında


Çalışma Prensiplerimiz

Bizler çalışmaya başlamadan önce, yayın konusu olacak içeriklerin geliştirilmesi, anlaşılır olması ve size özgün tanıtım makaleleriyle firmanızı en iyi şekilde ifade etmesini hedefleriz. Bu sayede sizi en iyi şekilde tanıtabilmek ve sizi diğer firmalardan ayırt edilmesini sağlayacak en önemli adımı atmış oluruz.

Ardından firma, kurum veya şahsınıza uygun olabilecek tasarımları seçeneğinize sunarız. Beğendiğiniz tasarımlarımız tamamen sizi yansıtacak şekilde özgün olarak hazırlanır. Süreç tamamlanmasından sonra ilk yıl boyunca nerdeyse tüm güncellemelerinizi ücretsiz olarak yapar yada sizin isteğiniz doğrultusunda firmanıza eğitim vererek siteyi en iyi şekilde kullanmanızı sağlarız.

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Misyonumuz; Aurora Yazılım, yaptığı tüm işlerinde standartların üstünde işler ortaya koyarak, çevikliği, çalışkanlığı ve verimliliği sayesinde müşterilerinin işlerine değer katacak şekilde onlara zamanında teslim işler ile hizmet öncesi ve sonrası destek sağlayarak, müşteri çıkarlarını en üst düzeyde tutup verimliliği sağlayan bir firma olmayı hedeflemiştir.
Vizyonumuz; Ülkemizin çağdaşlaşma sürecinin büyük bir parçası olan yazılım teknolojilerinin gelişmelerine katkıda bulunarak Türkiye’nin saygın İnteraktif yazılım firmaları arasında yer alıp, ulusal ve uluslararası alanda Aurora Yazılım olarak “bizde buradayız” demektir.

Aurora Yazılım, işlerini yaptığı tüm firmalara, internet tarafındaki çözümlerini ve tanıtımlarını en iyi şekilde yapmak amacı ile kuruldu. 2006 yılından bu zamana kadar, işini tamamladığı tüm firmalara bağlılığını gözeterek, kesin çözümler sunarak, web tasarım ve yazılım işinde en iyisi olmak amacıyla; en kaliteli, güvenli, hızlı ve en iyi tasarımlı siteleri müşterilerine sunmaktadır.

Aurora Yazılım çözümünü üstlendiği kuruluşların web tasarım ihtiyaçlarını karşılarken ne gibi dengelerinin olduğunu, ne istediklerini ve onlar için en iyi çözümün ne olacağını belirler ve uygular. Bu ihtiyaçların cevabı firmamızın uzmanlığındaki yüksek bilgi birikimleri sayesinde çözüme kavuşur. 

En iyi adımları atacak iken ve tanıtma, sunuş planları ile hedefe, en elverişli ve en uygun bütçeyle ve müşterinin bu yatırımını boşa çıkarmayacak şekilde en iyiyi vermek için çalışır.

Aurora Yazılım gücünü tasarımlarını ve yazılımlarını müşterilerine en kaliteli şekilde sunarak, onların ihtiyaçlarına kesin çözüm sunarak planlı ve profesyonelce çalışmasından alır.
 
Aurora web tasarım firması; müşterileri ile olan samimiyeti ve uzun yıllardır sahip olduğu deneyimlerin getirdiği özgüven sayesinde işlerine de en iyi kaliteyi kolaylıka yansıtabilmektedir.
ilk duyduğumuz sorumluluk; tüm müşterilerimizin kurumsal kimliklerini sanal ortamda yenilikçi, sıradışı, en üst teknoloji ve tamamen göze hitap eder olacak şekilde web sitelerine yansıtmak, firmaların verdiği ve yaptığı tüm hizmetleri en iyi şekilde göz önüne sermektir.

Aurora Yazılımın en büyük önceliği beğenilir ve işlevsel siteler ortaya koymaktır.

Türkiye İletişim Bakanlığı'nın önerdiği yasal sorumluluklar ile ; teknik ve ahlaki boyutta ki sorumlulkların ötesine asla geçmez

Müşterilerini seçerek çalışan Aurora web tasarım; ülkemizde ki internet ve bilişim teknolojileri çevresindeki büyüyüşüne katkıda bulunmayı da bir ana bir görev olarak bilir.
Kalite bilincinin her zaman farkında olan ve yöneticisinden tüm personellerine dek uzanan kalitenin bir kültür olduğu farkındalığıyla davranan Aurora web tasarım ve yazılım ajansı; müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutar ve bu tutarlılık çizgisinden asla şaşmadan yoluna devam eder.

Web tasarım ve yazılım firmaları arasında müşteri memnuniyet düzeyi Aurora web tasarım'ın elde ettiği başarı yüzdesine göre kıyasla ve malesef çok yüksek oranda değildir. Aurora web tasarım şunu biliyorki; müşteri memnuniyetini sağlayan şey kalite belgeleri veya müşteri çokluğunun öz güveni yerine; yaptığı tüm işlerinin, tüm müşterilerinin istek ve heyecanınlarını tek tek yakalayarak, istekle ve heyecanla yaptığı çalışmalarının ortaya çıkan sonuçlarının "işte bu" denmesinin keyfini yaşamak, kalite adına en büyük tescil belgesidir.
Aurora web tasarım , yazılım ve proje geliştirme firması, 2006 dan bugüne kadar ortalama 400 firma, kurum ve kuruluşa web sitesi prjesi sunmuş ve bu projeleri bitirmiş bir firmadır. Bu büyüklükteki derin bir tecrübe web tasarım firmaları arasında bizi en önde tutan etmenlerden bir tanesidir.

Müşteri bağlılğını sadece kaliteli işler yapacağız düşüncesinin ortaya koyacağı başarılı işler düşünceleri ile işlerine yöne vermektedir. Bu bağlamda müşteri sayımız sürekli olarak artış grafiği çizmektedir.

Aurora web tasarım şunu biliyorki; müşteri memnuniyetini sağlayan şey kalite belgeleri veya müşteri çokluğunun öz güveni yerine; yaptığı tüm işlerinin, tüm müşterilerinin istek ve heyecanınlarını tek tek yakalayarak, istekle ve heyecanla yaptığı çalışmalarının ortaya çıkan sonuçlarının "işte bu" denmesinin keyfini yaşamak, kalite adına en büyük tescil belgesidir.

Güncel web tasarım trend ve teknolojilerini sürekli izleyerek, bazı zamanlarda da bu yükselenleri kendi orataya koyarak, rakipleriyle arasındaki farkı ortaya koymuş bu şekilde tasarımlarını hazırlamıştır.

Aurora Yazılım

Bunca Müşteri Portföyünü Aşağıdaki Özverili Değerlerinden Kazanıyor

Uzmanlık

Yaptığı tüm yazılımlarda ve projelerde işinin ehli kişilerle çalışır.

Güvenlik

Her koşulda iyi sunucular ile çalışır olabilecek tehlikelere karşı önlemleri vardır.

Kalite

Yaptığı tüm işlerinin ilk hedefinde kalite önceliği vardır.

Strateji

Her bir işe başlarken, iş alanıyla ilgili stratejik hedeflerini ortaya koyar.

Müşteri Hizmetleri

Müşterilerine desteğini eksik etmeden onların istekleri için çalışırız.

Zamanlama

Tüm Web Sitelerini müşterilerine onlara söz verdiği zamanda teslim eder

Ekip Ruhu

Tüm proje, web sitesi ve yazılımlarda kendi ekibiyle uyum içinde çalışır

Tutku

Bizler işimize de müşterilerimize de tam bir tutku ve aşkla bağlıyız.

Web Tasarımdaki Sektörel Farklarımız

Proje Seçimi
Aurora Web ve Yazılım Teknolojileri Her Projeyi Üstlenmez.Yapacağı Projeler İçin Müşterilerce Yeterli Hazırlığın Yapılmış Olması, Yeterince Bütçe Hazırlanması ve Doğru Projelendirilmiş Olması Gerekir.
Proje Değerleme
Web Sitesinin Açık, Anlaşılır Kolay ve İlgi Çekici Olması Gereklidir. Bu Bağlamda Yapacağımız Her Web Sitesi Projesi İçin Etkili Olacak, Müşterisinin Dikkatini Kesin Olarak Çekecek Projeler Hazılrıyoruz.
Kazandıran Projeler
Aurora Yazılımın Tek Amacı Yazılım Değildir. Yazılım Tüm Yapılacak Olan İşlerin Çok Önemli Bir Bileşenidir. Müşterisiyle Etkileşimi Yüksek Başarıya Ulaşmış Projeler Üreterek Proje Sahini Destekleriz.
Demo Web Site Talebi
Aurora Web Tasarım Prensip Olarak Asla Ücretsiz Olarak Demo Bir Siteyi Müşterilerine Sunmaz. Çünkü Bu Tarz İsteklerinin Tümünün Harcanan Emekler İçin Bir Emek Çalma Düşüncesi Olduğunu Savunur
Açık İletişim Kuruyoruz
Aurora Yaptığı Tüm İşleri Sahiplenir ve Tüm İşlerinde Büyük Bir Özveri ve Yetenek Sergileyip Projeyi Zamanında Neticelendirir. Bu Aşamada Doğabilecek Tüm Sorunları Dürüstlükle Paylaşır
Web Tasarımı Müşteri Memnuniyeti
Aurora İş Bitiminde Müşterisi İle Asla Yollarını Ayırmaz. Müşterilerine Tüm Güncelleme, Destek, Bakım, Yedekleme ve Güvenlik Hizmetini Sağlar. Müşterileri İle Arasındaki Bağ Kuvvetlidir.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

+90 (541) 557 57 59