•  

    (+90) 541 557 57 59

  •  

    info[@]aurorayazilim.com

Dijital Reklam Re-Marketing, Mailing ve SMS Hizmetleri

Artık herşey değişiyor! "Dijitial Reklam ve Pazarlama" Başlığı altında yaptığımız çalışmaları kapsamındaki Mailing (Toplu Mail), Re-Marketing (Yeniden Pazarlama) ve toplu SMS hizmetleri ile müşteri kaybetmeniz çok zor. Geri dönüş oranları çok yüksek olan dijital reklam pazarlama işlerinizi, satışlarınızı, tanıtılmanızı ve bilinirliği kat kat artırır.

Firmamız bu kaliteli reklam dönüşüm hizmetlerini piyasa şartlarına nispeten aynı kalitede ve çok daha uygun fiyatlara sizlere sunuyor. Sizin ayırdığınız bütçe kadarıyla firmanıza bir çok geri dönüş sağlamanız mümkün. Aurora Yazılım Proje ve Danışmanlık Hizmetlerinin Dijital Reklam ve Pazarlama hizmetinden faydalanmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. 
Google Yeniden Pazarlama Hizmeti

Dijital Reklam Pazarlama | Toplu Mail | Adwords Reklamları | Sms

Re-marketing Yeniden Pazarlama

Dijital Pazarlama'nın Avantajları

Yenideden Pazarlama'da; Web Sitelerinize Giriş Yaparak Ürününüz, Firmanız veya Şahsınızla İlgilenen Ziyaretçileriniz Sitenizden Çıkış Yaptığında Ürününüzü Hatırlatmak Amacıyla Google 'da Aratığı Sitelerin Yanlarında Reklam Banner 'larınızı Görürler.Bu Saydede Müşterilerinizi Geri Kazanabilirsiniz. Aynı zamanda;
  • Ziyaretçilerinizin Satın Alma Olasılığının En Yüksek Olduğu Anda Sizi Müşteriye Geri Sunarızç
  • Mailing Hizmeti İle Toplu Mail Gönderdiğinizde Müşterileriniz Tüm Kampanyalarınızdan ve Ürünlerinizden Anında Haberdar Olur.
  • Mailing (Toplu Mail) Hizmetinde Size Tasarım Şablonları Sunarız. Bu Şablonlar İle Firmanız İçin En Uygun Şablonu Yaratabilirsiniz
  • Müşterilerinize Yasal Şartlar Çerçevesinde Toplu SMS Gönderebilirsiniz.

Google Adwords Reklamlarını Keşfedin

Neden Google Adwords Yaptırmalıyız
Google Adwords Hizmeti Alırsanız Firmanızı İlgilendiren Anahtar Kelimelerde İlk Sıradaki Yerinizi Anında Alırsınız. Bu Sayede Ürün veya Hizmetleriniz ile İlgilenen Kişiler Firmanız İle Doğrudan Etkileşime Geçmiş Olur.
Google'da İlk Sırada Olun
Müşterileriniz Sizin Ürününüz İle İlgileniyor Fakat Sizi Bulamıyorsa, Pazarda Sahip Olmanız Gereken Pay 'ı Alamıyorsunuz Demektir. Sizi En Üstlere Taşıyacak Olan Fırsatın Sırrı Google Adwords Reklamlarına Sahip Olmanızdan Geçiyor. Aurora Yazılım Oluşturduğu Reklam Kampanyaları İle Sizi Google' da İlk Sıraya Çıkartır.
Bütçeyi Siz Belirleyin
Sizin Belirlerleyeceğiniz Günlük TBM (Tıklama Başı Maliyet) lere Göre Kampayanlarınızı Hazırlıyoruz. Reklam Ağı veya Görüntülü Reklam Ağı ya da Google Merchant Servisi İle Hakketiğiniz Değeri Size Sizin Belirlediğiniz Bütçeler Sayesinde Geri Kazandırıyoruz.

Sizde Kendi Pazarınızda Büyük Bir Pay'a Sahip Olmak, Prestij Kazanmak İstiyorsanız Mutlaka Adwords Reklamı Vermelisiniz. Eğer Doğal Arama Sonuçlarında da Çıkmıyor Google Adwords'te de Reklam Vermiyorsanız. İnternet Ortamında Bilinirlik Kazanmanız Mümkün Değildir.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

+90 (541) 557 57 59