•  

  (+90) 541 557 57 59

 •  

  info[@]aurorayazilim.com

Seo Hizmeti (Arama Motorları Optimizasyonu)

Seo arama motorları optimizasyonu ; Web Site sahiplerinin reklam olarak yapacağı en iyi reklam yatırımıdır. Çünkü bizim değerlendirmemize göre göz önünde olmayan, bir dağ başında kimse tarafından bilinmeyen bir işletme ne ise, seo çalışması yapılmayan bir web sitesi de aynı kategoridedir. Seo çalışması yapılan web siteleri aramalarda google, yandex, bing, yahoo gibi arama motorlarında ilk sıralarda yerini alıyorsa, her zaman web sitesinden çok fazla kazanç sağlama ihtimaline sahiptir.

Eğer sitenizde seo yapılmamış ve siteleriniz arama motorlarının en arka sayfalarında kaybolmuş ise bir web sitesine ihtiyacınız da olmamalıdır. Çünkü sizinle aynı sektörü paylaşan rakipleriniz seo sayesinde muhteşem cirolar elde ediyorlar.
Seo Hizmeti

SEO Sektöründeki Haklı Güven Problemi

Google gibi bir arama motoru dev'inin sizlere çok önemli bir mesajı var. Google der ki hiç bir web sitesi şartlarımıza uymazsa ilk sıralara çıkma garantisini vermeyiz. Yani bu demek oluyor ki, eğer siz milyon dolarlara web sitesi yaptırsanız ve şartlara uymazsanız ilk sayfalarda yer almanız olanaksızdır. Bazı seo firması adı altında ki firmalar çok küçük meblağlara sizi iki anahtar kelime de ilk sıraya çıkarırız gibi açıklamalarla malesef sektörü de olumsuz yönde etkilemektedirler. Biz Aurora Yazılım olarak yaptığımız tüm web sitelerinde seo ya uygun web siteleri yapmaktayız ve hemen iki günde ilk sıra garantisi de vermiyoruz. Bunun nedeni ise çok açıktır. Eğer bulunduğunuz bölgede sizden 10 yıl önce ve sık sık seo çalışması yaparak ilk sıralara çıkmış bir web sitesi var ise veya o bölgede sektörünüz ile ilgili büyük bir web pazarı mevcut ise ilk sıralara çıkmanız kesinlikle zaman alacaktır. Bu doğrultuda bizler yaptığımız sitelerde genelde müşteri talepleri doğrultusunda;
 • Web Sitesi Alt Yapı Kontrolü
 • Title etiketleri, Url Yapısı, Site Yönlendirmeleri
 • Meta ve H etiketleri, İmajlar, Kod hataları
 • Canonical etiketler, site haritaları, site hızı
 • Kod optimizasyonları ve css, js kodları minifiy edilmesi
 • robots.txt dosyası, Domain yaşı
gibi yazılım ve kodlama teknikleri ile çalışarak sitelerde seo teknikleri uyguluyoruz.

Seo Süreçlerimiz

Site Analizleri
Seo çalışması uzun vadeli bir iştir. Bir web sitesinin 1 günde ilk sayfaya çıkması beklenemez. Seo sürecine ilk aşamada site analizi ve alt yapı analizleri ile başlarız.
Seo Uygulaması
Tüm analizleri biten ve çalışmasını yapacağımız sitede tüm kod optimizasyonlarını yaparız. Bu işlemi sitelerin hemen çıkma oranının tehlikeli olmasından dolayı bi kaç aylık süreye yayar ve dış link çalışmalarını yaparız.
Analizler Test ve Kontrol
Süreç devam ederken ve süreç sonrasında sitenin seo analizleri ziyaretçi dönüşüm oranları tespit edilir. Anliytics oranları çıkartılır ve sitelerin arama motorlarında kalıcı olması için gerekli çalışmalar yapılır.

Web Sitelerinizin Demo SEO oranlarınızı dilerseniz ücretsiz olarak yapıyoruz. Dahat Detaylı Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçiniz.

Seo Arama Motoru

Getirisi En Yüksek En Akılcı Reklam Çözümü Seodur

SEO DANIŞAMANINIZ

SEO DANIŞAMANINIZ

Seo Hizmeti Almak İsteyen ya da Sitesinin SEO Durumunu Merak Edenler İçin SEO Danışmanlığınızı Üstleniyoruz. Sitenizin Analizi İçin Lütfen Bizimle İrtibata Geçin
LİNK ANALİZLERİ

LİNK ANALİZLERİ

Sitenizde Kusur Yok Fakat Halen Sıralamarda Hakettiğiniz Yerde Değilseniz Linklerinizi Yeniden İnşa Ediyoruz. Bağlantılarınızı Arama Motoru Dostu Bağlantılar Haline Getiriyoruz.
İÇERİK YÖNETİMİ

İÇERİK YÖNETİMİ

Kaliteli Bir Web Site Trafiğine Sahip Olmak İçin, İçeriklerinizin Özgün, İşaretlenmiş ve Seo Uyumlu Olması Gerekir. Web Site İçerik Yönetiminize Orjinal Benzersiz ve Özgün Makaleler Yazıyoruz.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

+90 (541) 557 57 59