•  

    (+90) 541 557 57 59

  •  

    info[@]aurorayazilim.com

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı Hizmetleri

Sosyal medya yönetimi ve sosyal medya danışmanlığı veren firmamız Balıkesir Edremit başta olmak üzere Türkiye'nin en seçkin kurum ve kuruluşlarının sosyal medya reklamcılığı hizmetini vermektedir.
Hergün biraz daha gelişerek büyüyen ve gücüne güç katan sosyal medya platformlarında milyonlarca insan anlık olarak bu sayfalarda vaktini geçirmektedir. Bu platformlarda dolaşırken sayfaların çeşitli yerlerinde çeşitli reklamlar veya daha önce ziyaret ettiğiniz ilgi alanı sayfalarınızla ilgili bannerlar veya tasarımlar görürsünüz. 

"Sosyal Medya" platformları güçlerini bu reklamlardan almakta, reklamları veren bu firma veya kişilerse kazanç gücünü bu reklamlar sayesinde almaktadır. "Auora"; müşterileri için takipçi sayılarını artırma, beğeni artırma veya kampanyalı ürünlerini tanıtmak amacıyla sosyal medya platformlarında sizin adınıza reklamlar hazırlamaktadır. Bir reklam verdiğinizde verdiğiniz reklamları yüzbinlerce insanın görmesi için size özel sayfalar açar, takipçi oluşturur, banner, kampanya tasarımları hazırlarız.
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı
Sosyal Medya Tasarımı

Sosyal Medya'da Var Olmanın Avantajları

Sosyal Medya'da doğru adımlar ile ilerlemiş bir firma tarafından tanıtılıyor iseniz her açıdan yüzlerce fayda göreceksiniz. Bu faydalar size mutlak surette kazanç, bilinirlik ve prestij olarak geri dönecektir. Öyleyse size en büyük faydalarından biraz bahsedelim
  • İnternet kullananların % 75 i sosyal medyayı aktif olarak kullanmaktadır. Bunca insanın aktif bulunduğu ortamda adınızı gözler önüne sermek büyük bir avantajdır.
  • Belirlediğiniz hedef kitleye uygun reklamınızda marka bilinirliğiniz kesinlikle maksimum seviyeye gelecektir. Sosyal medyanın bu konuda toplayıcı gücü yüksektir.
  • Müşterileriniz artık dilek istek ve şikayetlerini, online destek yerine sosyal medya ortamlarından bildiriyorlar. Bu da size halkla ilişkiler, müşteri desteği, müşteri hizmetleri gibi canlı destek ortamını sağlıyor
  • Eğer sosyal medya hesaplarınızı aktif olarak kullanıyorsanız, sürekli yayınladığınız site linkinize seo katkısında bulunmuş oluyorsunuz.
  • Takipçi çok bir facebook kanalınızda beğeni kişileriniz hedef kitleden oluşuyor ve sizde ürününüzü paylaşıyorsanız satış geri dönüşümleriniz yüksek olacaktır.

Sosyal Medya Çalışmalarını Nasıl Yürütüyoruz?

Kurumsal Sosyal Hesaplar Açıyoruz
Öncelikli Olarak Facebook, Instagram, Youtube,  Twitter ve Google Plus Hesapları Üzerinden Firmanız Adına Kurumsal Hesaplar Oluşturuyor, Sizin İstekleriniz Doğrultusunda Bu hesapları Birbiriyle Senkronize Ediyoruz. Bu Hesaplardaki Gerekli Tüm Düzenlemeleri Yapıyoruz. Unutmayınız ki Firmanızı Sosyal Medyada Tanıtacak Olan Firmalar Aynı Zamanda Müşteri Hizmetleri Desteği de Verdiğinden Müşterinizin Tarafınıza Yönlendirilmesi Konusunda da Dikkatli Olmalıdırlar. Bizler Sizin İçin Çalışırken Tamamen Tüm Çıkarlarınızı Koruyor ve Gözeterek Çalışıyoruz.
Hedef Kitlenize Yönelik Çalışıyoruz
Sosyal Medya Hesaplarınızı Onbinlerce Kişinin Beğenmiş Olmasının Elbette Katkısı Vardır. Fakat Önemli Olan Takipçilerinizin Hedef Kitle Olması Daha önemlidir. Çünkü Reel Olmayan Takipçiler Paylaşımlarınıza İlgi Duymayacaktır. Bu Sebepten Dolayı Bizler Açtığımız Hesapların Takipçilerini Artırma Yoluna Girerken, Sahte Hesaplardan Bir Şekilde Beğeninizi Artırmasyıla Değil, Size İlgi Duyan Kişilerin Hedefe Alınmasıyla Takipçi Artırımı Yapıyoruz.
Tasarımlar ve İçerikler Üretiyoruz
Tüm Ürün ve Hizmetlerinizi Sergileyecek İçerikler, Banner Tasarımları Reklam Tasarımları Hazırlıyoruz. Maliyeti En Düşük ve Getirisi En Yüksek Olan Reklam Türlerinden Biri Olan Sosyal Medya Reklamları İle Satışlarınızı Artırmaya Yönelik Çalışmalar Yapıyoruz. 
Sosyal Medya Reklam Ücretleri

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

+90 (541) 557 57 59