•  

    (+90) 541 557 57 59

  •  

    info[@]aurorayazilim.com

Web Tasarım

Web tasarım firmamız; Bir Kurum, kuruluş veya şahısın ürünlerini, hizmetlerini, kurumsal yapısını dışa dönük olarak internet ortamında sergileyeceği vitrini web siteleridir. Bu Yapılar kendilerini en iyi biçimde ifade edemezler ise çok iyi bir firma dahi olsa dışarıda bırakacağı intiba bilmeyenler için kötü bir imaj bırakabilir.

Kuruluşların kendilerini en iyi şekilde ifade edeceği web sitelerini; kurumlarının renginden, logosundan ve kurumsal kimliğine kadar en iyi şekilde tasarlıyoruz. Bir web tasarım ve yazılım firması olarak gelişen web teknolojilerine en uygun şekilde müşterimize teslim ediyor ve müşterimizin bizimle çalıştığı süreç içerisinde web tasarımı ile tüm destekleri kesin olarak yenilikçi bir yaklaşımla uyguluyoruz.

Tasarım Süreçlerimiz

Aurora Yazılım, Web Tasarım Hizmetleri Bir Web Sitesini Tasarlıyor İken Aşağıdaki Süreçleri Adım Adım İzleyerek Web Tasarım Sürecini Tamamlar.
  • Web Tasarımı Yapacağı Firmayı Analiz Eder, Firmanın Hedefine En Uygun Tasarım Şablonunu Uygular
  • Elde ettiği sonuçları müşterisi ile paylaşır ve tasarım becerilerini firmaya en yetkin şekilde tasarlama sürecine girer.
  • Bu Süreçte Adım Adım Müşterisinin Kurumsal Kimliğine Uyacak En İyi Tasarımı Ortaya Koyar.
  • Müşterilerimiz İle Tasarım Sürecinde Birlikte Ortak Bir Çalışmaya Gireriz ve Bu Aşamada Müşterilerimizden Aldığımız Tüm Bilgileri Web Sitesinde Yayınlarız.

Web Sitesi Yayın Süreci ve Sonrası

Müşterilere Panel Eğitimi
Web Sitelerimiz Yönetim Panellidir. Müşterilerimizinde Tüm Güncellemelerini Rahatlıkla Yapabileceği Şekilde Tasarlanmıştır. Müşterilerimiz İçin Panelde Güncelleme Yapacakları Resim, Makale veya Videolar İle İlgili Eğitimler Verilir.
Güncelleme, Güvenlik ve Yedekleme
Dileyen Müşterilerimiz İçin Güncellemeler Tarafımızdanda Yapılabilmektedir. Ayrıca Site Yedekleri Doğabilecek Tüm Problemlere Karşı Haftalık Olarak Alınmaktadır.
Süreç Sonrası Destek
Firmamız; Müşterileri İle Beraber Çalıştığı Süre İçerisinde Tarafımızdan 7/24 Olarak Destek Hakkına Ücretsiz Olarak Sahiptirler. Aynı Zamanda Pazarlama Departmanımız Tarafından da İş Geliştirme ve Tanıtım Programları İçin Destek Alabilirler.

Web Sitelerimiz, Tüm Browserlarla Uyumlu, En Yeni Teknolojiler Kullanılarak, Responsive (Mobil Uyumlu) Olarak Kodlanır ve Tasarlanır.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

+90 (541) 557 57 59